سفارش تبلیغ
صبا ویژن

شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه مشاوره با وکیل مهریه

 شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه مشاوره با وکیل مهریه، زمانی که زن و مردی تصمیم به ازدواج دارند یکی از مواردی که نسبت به ان تصمیم گیری میشود مهریه است. به مجرد انعقاد عقد نکاح زن مالک مهر است. و میتواند ان را در هر زمان مطالبه کند. اما پرداخت ان از جانب زوج عموما منوط به طلاق میشود. اکثر اوقات نیز در هنگام طلاق از پرداخت مهریه امتناع میکند. تغییر و تحولات اقتصادی و وضع قوانین جدید در تعیین و پرداخت مهریه موثر واقع شده است. بنابراین لازم است در خصوص این مساله با یک وکیل مهریه مشاوره کرد. در برخی موارد وکیل مهریه مشاوره رایگان ارائه میدهد که در این بخش به ان پرداخته ایم.

ادامه مطلب...

هزینه طلاق توافقی بدون وکیل مشاوره با وکیل طلاق

هزینه طلاق توافقی بدون وکیل مشاوره با وکیل طلاق، طلاق در هر قسم خود فرایندی فرسایشی است وزوجین نیز معمولاترجیح میدهند این مرحله را با همراهی یک وکیل خبره پشت سر بگذارند تا کمتر درگیر مشکلات ان باشند. اما ممکن است برخی افراد که تصمیم به طلاق دارند توانایی مالی جهت اخذ وکیل ندااشته باشند. به همین جهت در این متن به مواردی اشاره شده است که زوجین میتوانند بدون داشتن وکیل، مراحل طلاق را طی کنند. در صورتیکه در این خصوص نیاز به کمک داشته باشید میتوانید با وکیل طلاق موسسه در تماس باشید.

 

ادامه مطلب...

وکیل طلاق شرق تهران مشاوره با وکیل طلاق

وکیل طلاق شرق تهران مشاوره با وکیل طلاق، طلاق زمنی انجام میشود که زوجین به هر علتی صلاح نمیدانند با یکدیگر زندگی کنند. گاه این تصمیم ازجانب زوج گاه از جانب زوجه و گاه نیز دو طرف موافق ان هستند. اکثر مواقعی که زوجه تصمیم به طلاق دارد مسیر دشواری را طی خواهد کرد و در این خصوص نیازمند وکیل طلاق است. چرا که طلاق حق زوج محسوب شده و زوجه برای جدایی باید یکی از شروط ضمن عقد را اثبات کند در غیر اینصورت ممکن است دادگاه هیچگاه حکم به طلاق ندهد. دو مورد دیگر گرچه مسیری اسانتر تلقی میشوند اما همچنان برای ایجاد توافق یا تسویه حقوق مالی زوجه حضور یک وکیل طلاق ضرورت دارد.

ادامه مطلب...

وکیل در نارمک مشاوره با وکیل مهریه

وکیل در نارمک مشاوره با وکیل مهریه، دریافت مهریه عموما منجر به تنش میان زوجین میگردد. چرا که زوج در هر زمان زوجه اراده کند قادر به پرداخت مهریه نخواهد بود و یا تمایلی به پرداخت ندارد. در نتیجه زوجه به شکایت متوسل میشود. اما پیش از انکه به دادگاه مراجعه کنید راه های دیگری نیز برای دریافت مهریه وجود دارد که در این متن وکیل مهریه شما را راهنمایی نموده است. همچنین شما میتوانید با مراجعه به وکیل مهریه موسسه ما برای دریافت یا پرداخت مهریه از مشاوره وکیل برخوردار شده و بهترین مسیر را انتخاب کنید.

ادامه مطلب...

وکیل طلاق توافقی مشاوره با وکیل طلاق

وکیل طلاق توافقی مشاوره با وکیل طلاق، زمانی که زوجین در زندگی زناشویی به اختلاف برمیخورند یا به عللی دیگر صلاح را بر جدایی از یکدیگر میدانند باید نکاح خود را منحل کنند. یکی از راه های انحلال نکاح طلاق است. برای انجام این پروسه طرفین به وکیلی نیاز دارد که امور مربوطه را پیگیری و اقدام به طرح دعوا نماید. از انجا که عموما زوجین با اختلاف روبرو میشوند و در چنین مواقعی ممکن است اقداماتی را انجام دهد که فرایند طلاق را طولانیو فرسایش کرده و با مشکل مواجه کند بهتر است این امر را به وکیل طلاق بسپارند. در این متن راجع به خصوصیات یک وکیل طلاق پرداخته شده است. در صورتیکه نیاز به وکیل طلاق داشته باشید میتوانید با وکیل موسسه در ارتباط باشید.

ادامه مطلب...